אודות משרד עורכי דין מרדכי מיכאלי ושות’

משרד עורכי דין מרדכי מיכאלי ושות’ הינו מהמשרדים הבולטים בארץ בתחומי נדל"ן כינוסים ופירוקים.

המשרד מתמקד במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לקהל לקוחותיו, קטנים כגדולים, פרטיים וציבוריים כאחד, תוך יישום בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית של עובדיו באופן בלתי מתפשר. המשרד דוגל במתן השירות תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחרצות וכן דבקות במשימה עד להשלמת הטיפול המשפטי לשביעות רצון הלקוח.

ציון במשפט תיפדה ושביה בצדקה" (ישעיהו א' כו-כז)

במשפט זה בחר הנביא ישעיהו לתאר את העולם האידאלי : מחד עולם משפטי רהוט מדויק מעמיק ואמיתי, ומאידך היכולת לראות את האדם העומד מאחורי המספרים והמילים ולנסות ליצור סינרגיה בין השניים – רק כך מלמדנו הנביא ישעיהו תבוא הגאולה לעולם.

משרדנו חרט על דגלו, לשלב בין השניים מחד ליתן שירות משפטי מעמיק, איכותי, רהוט ומיידי והכל תוך שמירה על מקצועיות והגינות.

משרדנו מספק את מלוא השירותים המשפטיים הדרושים למגזר העסקי בתחום דיני החברות, נדל"ן, התחדשות עירונית, חדלות פרעון וכל הנלווה לתחומים אלו.

משרדנו אף נמנה על מאגר בעלי התפקיד של הכונס הרשמי במחוזות תל אביב וירושלים בתחום חדלות פרעון על אגפיו השונים.

הננו רואים עצמנו כחלק מלקוחותינו לכל דבר ועניין, שמירה על האינטרסים של לקוחותינו, מחשבה תמידית על צרכיו תוך שאיפה למקסום הצלחת הלקוח בעסקיו השוטפים.

לצורך הגשת חזון זה, המשרד מקפיד על רמה משפטית ומסחרית גבוהה תוך עדכון תמידי של הידע המשפטי הנלווה לעובדי המשרד, אשר נבחרו בקפידה לצורך עמידה ביעדים אשר המשרד שם לנגד עיניו.

בין לקוחות משרדנו ניתן למנות חברות בנייה, לקוחות פרטיים מהמגזר העסקי, חברות מהמובילות במשק בתחומן וכן לקוחות מעבר לים.

עבודה קשה, למידה מתמדת הגינות וחתירה למצוינות הן שהביאו להצבת המשרד בקדמת הבמה המשפטית כמשרד ייחודי מבוקש ודינמי לרווחת לקוחותינו.